Vyberte si prosím z nabídky:


Vibrační zvuková terapie

Terapie zvukovými vibracemi (fonoforéza) se provádí kovovými ladičkami, které jsou naladěné na různé "zdravé" frekvence. Působení ladičiek v těsné blízkosti těla nebo jejich přikládáním na akupresúrní body na těle se mohou léčit nemoci trávicího, dýchacího, oběhového, močového a reprodukčního systému, dále svaly, klouby, kosti, záda, kůže, nervy, imunita, hlava, oči, uši, krev apod. Kmity, které tvoří zvuk, jsou energií, která má obrovskou moc působit až na buněčnou úroveň. Používání ladiček je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Magnetoterapie

Jedná se o přirozenou a pro organismus šetrnou fyzikální metodu léčby, kdy působením pulsního magnetického pole dochází k ovlivňování tkání lidského těla na buněčné úrovni, což vede k častečnému, případně úplnému odstranění některých zdravotních potíží, očistě organismu a regeneraci buněk. Nejdůležitější účinky: urychlení regenerace buněk, detoxikace organismu, účelná regenerace svalové tkáně, stabilizace krevního tlaku, posílení a stabilizace kostní tkáně, zmírnění bolesti, rozšíření cév a zlepšení prokrvování, harmonizace nervového systému. Má protizánětlivý, antirevmatický a protiotokový účinek. Uvolňuje svalové ztuhnutí, posiluje kosti, vazivové a chrupavčité tkáně, snižuje spotřebu léků. Ke snížení, či úplnému odstranění zdravotního problému je nutné používat magnetoterapii min. 2x denně po dobu několika týdnů či měsíců. Lze použít k magnetizaci vody a potravin, které tímto dosahují speciálních vlastností. Takto zmagnetizovaná voda pomáhá k regeneraci tkání.

V odborných kruzích je pokládána za jednu z nejbezpečnějších a nejúčinnějších fyzikálních léčebných metod.

Po konzultaci a zjištění zdravotního stavu - konzultace možná s lékařem - lze přístroj zapůjčit.

Masáž Galvanickou žehličkou

Galvanická žehlička funguje na principu galvanického proudu, který působí do všech vrstev kůže,tam způsobuje elektromagnetické pole, čímž se uvolňují nečistoty, které se žehličkou vytahují ven z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a podporuje štěpení buněk. Žehličku lze použít na všechny typy pleti - mladou, zralou,suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou. Galvanická žehlička si analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se váčky a otoky pod očima, výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička účinně žehlí vrásky, zpevní podbradek, zjemní hluboké nasoretní rýhy a vyhlazuje jemné vrásky. Celkově zlepšuje tonus pleti, rovněž barvu, čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Zpevňuje svaly v obličeji, na krku, dekoltu a pažích. Průběžně regeneruje pokožku, hloubkově ji vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry, uvolní černé tečky, aktivuje štěpení buněk.

Již při prvním žehlení je cítit, jak "obličej dýchá" a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.