Vyberte si prosím z nabídky masáží:


Klasická ruční masáž

Relaxační masáže slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňují stres a napětí, zmírňují bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžují celé tělo. Prostřednictvím měkkých technik spolu s vonnými nejkvalitnějšími aroma oleji, navodí stav vnitřní harmonie a přinese Vám to pravé uvolnění. Odpočiňte si...

Je ideálním doplňkem všech typů cvičení a sportů, pomáhá udržovat dlouhodobou tělesnou kondici. Má mnoho prospěšných účinků na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání a orgánových systémů. Prokrvením kůže a podkoží zlepšuje zásobování těchto tkání živinami a kyslíkem, čímž zpomaluje vznik příznaků stárnutí. Podporuje krevní oběh, zabraňuje vzniku otoků a usnadňuje srdeční činnost.Odstraňuje kyselinu mléčnou ze svalů,která vzniká svalovou námahou i zvýšenou psychickou zátěží.

Rovněž z těla odchází toxíny jako jsou např. metabolity - (škodliviny z jídla). Její pravidelná aplikace celkově utužuje organismus a stimuluje jeho imunitní systém.

Havajská masáž Lomi Lomi

Je to velice účinná a přitom maximálně relaxační masáž. Jedná se o jednu z nejstarších a nejsilnějších forem léčení. Lomi Lomi = "milující ruce". Dokáže uvolnit svalové blokády a dá proudění energie nový směr. Lomi lomi tedy není jen fyzickou zkušeností, ale zasahuje také do emocionální, mentální a spirituální úrovně. Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi.

Účinky masáže:

  • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
  • hluboce relaxuje a harmonizuje
  • odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí
  • uvolňuje kloubní spojení
  • pomáhá detoxikaci organismu

Protimigrénová masáž

Masáž se provádí vsedě, bez oleje, přes lehké oblečení. Je to soubor metod reflexní terapie, akupresury, protahování, aplikace ladící vidličky, případně další podpůrné prostředky, s cílem odstranit napětí, které se hromadí ve spoušťových bodech. Masáž pomáhá zmírnit bolesti hlavy, stres a poruchy spánku, zlepšuje koncentraci a uvolnění.

Masáž lávovými kameny

Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy... Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Lávové kameny přiložené na tělo navozují kondici hlubokého uvolnění celého organismu. Podpoří a stimulují krevní oběh a tím obnoví energii těla.
Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo z oblázků. Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny.

Bambusová masáž

Novinka ve světě wellness. Bambusová masáž je velice příjemná a účinná, uvolňuje fyzické i psychické napětí těla, stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfy. Bambusová masáž může být velmi jemná, relaxační, uklidňující a na druhou stranu intenzivní, stimulující, povzbuzující. K masírování se používají bambusové tyče různých délek a průměrů.

Medová Masáž

Med je již po tisíciletí používán jako přírodní prostředek a to nejenom vnitřně, ale také ve formě masáží. Medová masáž má blahodárný účinek pro celé tělo a to nejen z hlediska léčebného, ale také preventivního, je to blahodárná detoxikační metoda. Masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, lze ji však aplikovat i při zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkem, při jarních očistných kůrách.Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom "vyplavou" na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Masáž odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Z těla jsou "pumpovacím" pohybem ruky doslova vysávány staré usazeniny a toxiny, a to nejen z měkkých tkání ale i z kostí. Tato masáž stimuluje reflexní zóny zad a tím i příslušné orgány.

Lymfatická masáž přístrojem
Slide Styler

Krevní oběh a lymfatický systém jsou dva systémy, které v těle existují vedle sebe. Zatímco krevní oběh má zajištěnu cirkulaci krve pomocí srdce, lymfatický systém žádnou takovou pohonnou jednotku nemá. Lymfatický systém je součástí oběhové soustavy. Skládá se z rozsáhlé sítě lymfatických cév a množství lymfatických uzlin. Lymfatický systém odvádí přebytečnou tekutinu z tkání a zajišťuje obranné mechanismy pro tělo. Tvoří jej, mimo jiné, síť velmi tenkých lymfatických kapilár, které začínají v mezibuněčných prostorech většiny tkání, dále pak navazují na mízní cévy. Lymfatickým systémem jsou odváděny z organizmu odpadní látky, toxiny a také nadbytečná voda. Lymfatický systém je tedy závislý na pohybu, kdy svaly vyvíjejí tlak na lymfatické cévy, tím dochází k nasátí tkáňové tekutiny se zplodinami metabolismu a k jejich transportu do filtračních orgánů.

Správná cirkulace lymfy má vliv na: odbourávání podkožního tuku, celulitidu, pročistění lymfatického systému a zvýšení imunity, vyplavování toxinů, což zlepšuje svalovou činnost a regeneruje svaly, odstraňování únavy, odstraňování otoků nohou aj.